LÉČIVÉ OBRAZY K VÁM DOMŮ


OBRAZY SI MŮŽETE PROHLÉDNUT V KAVÁRNĚ EM KAFE, Dlouhá 202/26, 412 01 Litoměřice

Mandorla

Suchá křída, obraz 42x60 cm, vč. rámu a pasparty 55x75cm.

CENA OBRAZU 19.900,- Kč

LÉČIVÁ SÍLA OBRAZU

MANDORLA

Počátek všeho. Vesica Piscis. JIN A JANG. To je ta nejdůležitější a posvátná tvorba. Ženská a mužská tvořivost je v rovnováze.

Harmonizuji vztahy sama k sobě i k okolí.

VŠE SE DĚJE!

Nechť je požehnáno!

Mandorla - tak zásadní, vesmírná, posvátná geometrie. Průsečík dvou kruhů. Zde je ukryto vše. Vše vzniklo z mandorly, z lůna. Tento průsečík je VESICA PISCIS. Je to základní symbol tvořící Květ života. Lidské vajíčko během prvních 24 hodin po oplodnění vytvoří symbol Vesica Piscis. Když se dělí dále, vytvoří postupně Mandalu Květu Života. Je to vesmírný zdroj energie a světla. Vesica piscis také symbolizuje bránu života, zrození duality. Mužský a ženský princip, překrývající se, tvořící v harmonii. Jin a Jang nejdou proti sobě, ale vzájemně se doplňující a působící na sebe. Tvoří dynamický celek. Pojďme ladit naše náš mužský a ženský princip do rovnováhy - jak uvnitř sebe, tak i v našich partnerských vztazích. Zjistila jsem, že jak to mám uvnitř se svojí vnitřní ženou a mužem, takový mám vztah i ženám a mužům v mém okolí.

Životní energie

Suchá křída, obraz 42x60 cm, vč. rámu a pasparty 55x75cm.

CENA OBRAZU 7.800 Kč

LÉČIVÁ SÍLA OBRAZU

ŽIVOTNÍ ENERGIE

Napojuji se na proud životní síly a tvoření. Nádech a výdech. Sleduji proud síly a dýchám.

MÉ POKLADY A DARY VYSTUPUJÍ NA POVRCH

DŮVĚŘUJI

Nechť je požehnáno!

Silný energetický obraz Životní energie. Čeká stočená jako had v kořenové čakře (Múládhára)...Je mocná, vířící, pulsující, hřejivá, tvořivá. Vzniká již v prenatálu, zřejmě díky božské energii tvoření. Pokud ji probudíme, stoupá po páteři, přes další vír, sakrální čakru (Svadhišthána). Tato energie tvoření prochází naším srdcem (srdeční čakra, Anáhata). Když děláme věci s láskou, dává vyrůst semenům tvořivosti, která se mění v sladké plody naší tvorby...Dělejme věci, které nás baví, i ty všední, s pozorností, s láskou. Dovolme si čas pro sebe, je to tak výživné pro nás i pro ostatní. Najdeme dary, které všichni máme ukryté v sobě. Stačí si ty dárky jen rozbalit...

Země, Voda, Žena, Luna

Suchá křída, obraz 42x60 cm, vč. rámu a pasparty 55x75cm.

CENA OBRAZU: 11.300,- Kč

LÉČIVÁ SÍLA OBRAZU

ZEMĚ, VODA, ŽENA, LUNA

Energie obrazu líčí ženu. Její zářivá esence znovu ožívá. Žena se propojuje se Zemí, přijímá její moudrost a dary. Voda ji očišťuje a odnáší vše, co ji tíží. Luna připomíná cykličnost, stejně jako Země.

Lůno se spojuje se srdcem a dary se otvírají.

JSEM V NAPOJENÍ

Nechť je požehnáno!

Země, Voda, Žena, Luna - žena vzala na sebe podobu Země, je cyklická. Žena plyne jako Voda. S překážkami nemusí bojovat, ona je dokáže obejmout v lásce a plynout dál. Luna září a připomíná ženinu chladivou, léčivou, jinovou energii. Žena ve své síle a barevnosti jako síla a proměnlivost Luny. Žena i Luna jsou naplněny esencí, tak důležitou pro sebe i pro celistvost s energií ohnivou, mužskou, jangovou. Obě energie máme v sobě, společně tvoří. Harmonie mezi nimi je tak klíčová pro náš šťastný a tvořivý život. Někdy pustíme ke kormidlu života mužskou energii, někdy ženskou. Někdy konáme, někdy odstoupíme, pozorujeme, čekáme...Obě tak důležité. Stejně jako vně nás muž a žena. Jak uvnitř, tak vně. Doplňující se, žijící v rovnováze, nikdo není víc nebo méně. S egem, které se zamilovalo do své duše...

Přátelský vesmír

Suchá křída, obraz 42x60 cm, vč. rámu a pasparty 55x75cm.

CENA OBRAZU: 9.800,- Kč

LÉČIVÁ SÍLA OBRAZU

PŘÁTELSKÝ VESMÍR

Láska prostupuje vesmírem a prostupuje i mnou. Je to největší síla ve Vesmíru i ve mně.

Skrze lásku tvořím, dýchám, jsem.

OTEVÍRÁM SE NÁPADŮM A VÝZVÁM

Jsem v napojení.

Nechť je požehnáno!

Dívám se na Přátelský Vesmír, vidím tam ten nekonečný potenciál, který máme, vidím tam nápady, které čekají, až si jich všimnu já nebo někdo jiný. Je jich nekonečně mnoho, jako perly na náhrdelníku, jako hvězdy v galaxii.  Vidím tam nekonečno nebo je to ona magická, éterická Mája, bytost symbolizující iluzi světa? Vše spojené v našich srdcích. Co je vně, je i uvnitř nás. Jsme propojeni jakoby pavučinkou, která se vždy pohne a ovlivní ostatní, když něco s láskou uděláme, někomu odpustíme, někoho podpoříme. A stačí i myšlenka a už se v pavučince něco děje, už jen myšlenkou tvoříme. A vždy máme svobodnou vůli, jakou cestu nebo způsob si zvolíme. Svobodná vůle je zákon vesmíru. Tvoříme vesmír společně, je to na nás.

Síla i křehkost

Suchá křída, obraz 42x60 cm, vč. rámu a pasparty 55x75cm.

PRODÁNO

LÉČIVÁ SÍLA OBRAZU

SILNÁ I KŘEHKÁ

Přijetí celistvosti ženy. Otvírám sílu, abych mohla projevit svou křehkost. V tom je má síla ženy. Dovolit si vše. A to je v pořádku.

Země kotví ženu, její kořeny silně i něžně prorůstají až k jádru Země.

                                            NAPOJENÍ

NASYCENÍ

BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA

Nechť je požehnáno!

O Síle a křehkosti je další obraz. Peříčko, symbol svobody a síly. A žena jako rozkvetlá květina. Jen žena svobodná může čarovně vonět a září vnitřní krásou a vnitřní moudrostí. Dává prostor sobě i ostatním ve svém okolí. Je milující, oplácí věrnost, toulá se přírodou, tančí, vnímá Zemi ve své cykličnosti a spojuje se s ní. Miluje ty fáze, ty cykly, které jí prochází. Stejně jako fáze Země nebo Luny. Chvíli je jako energická Panna, která vše zvládne se smíchem, elánem. Za pár dnů je to starostlivá Matka, která zahrnuje svou péčí své děti i okolí. Pak nastoupí Čarodějka, uzavírá se do sebe, může tvořit z nitra sebe, dopřává si čas pro sebe. Vědma je poslední fáze. Nejvíce uzavřená pro okolí, odpočívá, nabírá síly, halí se. Pak vkročí za pár dnů opět do fáze Panny a realizuje to, co v ní uzrálo. Jak dobrodružné, pulsující! Jak tato cykličnost může být pro muže objektem poznávání. Může být jako ten Šiva, který jen pozoruje svoji Šaktí. Dává jí energii pozornosti a jeho Šaktí tančí, cítí jeho energii. Tančí pro sebe i svého Šivu. Jeden bez druhého by nebyli celiství. Jsou v harmonii a podpoře.

Sírius v lásce se Zemí

Suchá křída, obraz 42x60 cm, vč. rámu a pasparty 55x75cm.

CENA OBRAZU: 15.300,-

LÉČIVÁ SÍLA OBRAZU

SÍRUS V LÁSCE SE ZEMÍ

Spirály prostupují naším tělem, přírodou, Vesmírem. Jsme propojeni! Symboly na obraze oživují naše spirály, harmonizují tělo i okolí. S láskou zesilují propojení sama se sebou, okolím, Vesmírem.

Probouzí se duchovnost.

SÍRIUS ŽEHNÁ

Nechť je požehnáno!

Spirála, posvátná forma, ve které se nacházíme. Spirály jsou v nás i mimo naše tělo. Jak zázračné a zajímavé. Stačí si všímat a uvidíme jich stále více a více. Tak krásný tvar, lahodící oku? Není divu, že je posvátný, vyzařuje z něj krása a láska. Díky spirále v uchu slyšíme, naše svalová vlákna i naše DNA tvoří spirálu. Pozorujeme-li přírodu, můžeme ji znovu uvidět. Kmeny stromů i lodyhy rostlin se vypínají vzhůru ve spirále, piniové šišky, slunečnice, rohy některých zvířat, lastury, mladé listy kapradí... A Sírius? Naše Sluneční soustava se nepohybuje v přímce, ale po spirále. Samotný spirálovitý pohyb je ale možný pouze tak, že je Sluneční soustava spojena gravitačně s dalším velkým tělesem podobným sluneční soustavě. Tím je právě hvězda Sírius A a Sírius B. Pohybujeme se vesmírem společně. Náš osud a osud Síria jsou těsně spojeny! Kromě naší Sluneční soustavy existuje i spirálovitý pohyb mezi Síriem A a Síriem B. A navíc se zdá, že tento spirálovitý pohyb obou hvězd je identický s geometrií molekuly naší DNA! Existuje snad nějaký skrytý vztah, podle nějž se některé události dějí v rámci většího plánu? Podobně jako naše tělo je řízeno informacemi ukrytými v DNA?