NABÍDKA RITUÁLŮ

DOPŘEJTE SI RITUÁLY

Novodobé rituály - tak důležité v našem životě...

Rituál menarché

Stále více žen cítí, že je potřeba si uvědomit a prožít si okamžik přerodu dívky v ženu. Oslavit moment začátku plodnosti, přijmutí svého ženství s láskou, porozuměním, něžností. V životě mnoha žen se tento moment setkal s nepochopením v rodině, studem, necitlivostí, neinformovaností. To mohlo přispět k nepřijetí ženství a mystérií ženy, nelásky k tělu, k cyklu. Provedu Vás tímto okamžikem, oslavou první menstruace v životě dívky. Tato možnost je i při zpětné oslavě, která může napravit to, co nebylo prožito na začátku této cesty.

Menarche return

je rituál pro ženy, které vnímají, že by chtěly tento okamžik přepsat a dopřát si láskyplný čas a péči, kterou by si přály jako dívky v tento den...

SVATEBNÍ RITUÁL

Možná, že Vám již nestačí jen obřad na úřadě nebo v kostele. Vstup do manželství můžete oslavit rituálem. Čas pro oslavu Vaší lásky a Vašeho rozhodnutí stát se manželi. Je zde větší prostor pro potřeby novomanželů. Nemusí se říkat sliby, které nejsou od srdce a naopak se vyslovuje to, co je pro oba důležité tady a teď. 

Rituálem vzniká prostor pro očistu, přání, vyznání lásky, požehnání. 

Provází nás také živly - Vzduch, Oheń, Voda, Země, jejich bytosti a esence. 

Kruh je posvátný prostor se svou specifickou energií, kterou vyzařuje a učí nás vnímat i vztahy cyklicky.

Svatební rituál neboli handfasting je prastará tradice, jak oslavit vstup na společnou cestu životem...

 

PŘEDPORODNÍ RITUÁL

Text se připravuje